return to list

🤓 Junior SEO Specialist

3 500 - 5 000 PLN netto

🌍 Loc At Heart Sp. z o.o. | ul. Jana Uphagena 27, Gdańsk

🖥 http://www.locatheart.com

#junior, #seo

Kim jesteśmy?

Działamy na polu digital marketingu, e-commerce i rozrywki. Naszą specjalnością jest język: tłumaczymy, piszemy i optymalizujemy treści – od reklam, które widzisz w wyszukiwarce, przez opisy produktów, które kupujesz, po artykuły i blogi, które czytasz. Bardzo możliwe, że oglądasz seriale z naszymi napisami albo grasz w planszówki lub karcianki w naszym tłumaczeniu. Język, jak wszystkie inne narzędzia, istnieje dziś w otoczeniu internetowym. Świetnie się tam czujemy i rośniemy dzięki zaufaniu znanych marek krajowych i zagranicznych, których treści codziennie współtworzymy na kilkadziesiąt języków.

Kogo szukamy?

Zaangażowanej osoby zorientowanej w cyfrowym świecie. Doświadczenie zdobędziesz u nas. Dziś interesuje nas przede wszystkim to, co chcesz nam o sobie opowiedzieć.

Mamy jednak kilka oczekiwań:


Co będziesz robić w locatheart?


Co oferujemy w zamian?


Osoby zainteresowane mogą przesłać aplikację, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.