return to list

🤓 Specjalista ds. kampanii w SM

6 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 ŁUKASZ JEMIOŁ | Powiśle, Warszawa

🖥 http://www.jemiol.com

#socialmedia, #socialpaid, #kampanie

Łukasz Jemioł

Nasza firma to, wiodąca i dynamicznie rozwijająca się, polska marka modowa, istniejąca na rynku od ponad 10 lat. Tworzymy odzież jakości premium, limited edition oraz casual. Dbamy zarówno o kobiety jak i mężczyzn, aby zawsze wyglądali dobrze i modnie, na co dzień oraz wyjątkowych chwilach swojego życia. W skład firmy wchodzą butiki stacjonarne, zlokalizowane w Warszawie i Łodzi, oraz sklep internetowy www.jemiol.com, który planuje ekspansję zagranicę.

Specjalista ds. kampanii płatnych w social mediach

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby, która dołączy do naszego działu marketingu. Idealny kandydat bądź kandydatka to osoba, która w pełni samodzielnie i kompleksowo zajmie się realizacją kampanii płatnych w social mediach (Facebook i Instagram). Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w kampaniach stricte prosprzedażowych. Jeśli wiesz co to ROAS, konwersje traktujesz jako priorytet i potrafisz przygotować raporty z prowadzonych przez siebie działań - aplikuj i dołącz do nas :)

Obowiązki:

Czego oczekujemy?

Co oferujemy?

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz CV poniżej lub na rekrutacja@jemiol.com
Krótka informacja o sobie oraz doświadczeniu zawodowym mile widziana :)