return to list

🤓 Digital Account Manager

3 500 - 4 500 PLN brutto

🌍 LUPIGO | Krajobrazowa, 13/4, Rzeszów

🖥 http://www.lupigo.pl

#account, #klienci, #b2b

LUPIGO – Marketing Wolfpack

Jesteśmy Agencją Marketingu Internetowego, która prowadzi kompleksowe kampanie reklamowe online. Do projektów dla naszych Klientów podchodzimy w nieszablonowy sposób, poszukując niestandardowych rozwiązań i narzędzi dlatego możesz być pewien, że pracując z nami nie tylko otrzymasz możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, ale również zyskasz szansę wykazania się przy niebanalnych projektach. DOŁĄCZ DO WATAHY!

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby, która doskonale odnajduje się w kontakcie z klientem oraz potrafi świetnie zorganizować swoją pracę oraz zadania ludzi wokół siebie. Jeśli nie masz problemu aby złapać za telefon i porozmawiać z klientem oraz potrafisz zmotywować ludzi wokół do wspólnej pracy oraz odpowiednio zorganizować i rozdzielić zadania, to koniecznie wyślij do nas aplikację i porozmawiajmy.

Co będzie należało do Twoich zadań