return to list

🤓 Business Development Manager

Undisclosed salary

🌍 Madiff | Twarda 18, Warszawa

🖥 https://madiffpl.com/

#B2B, #sales, #businessdevelopment

Madiff Polska jest firmą, która działa w obszarze IT & Technology Consulting, Software Engineering and Outsourcing z dużymi możliwościami w zakresie innowacji.

Kierujemy naszą ofertę do dużych graczy z branży telekomunikacyjnej, obronnej, lotniczej, transportowej, finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz hi-tech, wykorzystując nasze unikalne metodologie i narzędzia w połączeniu z kompetencjami naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie IT, procesów i zarządzania, R&D.

Również zbudowaliśmy, obsługiwaliśmy oprogramowanie i aplikacje cyfrowe w ramach: Robotics, Ai, Blockchain, Mobile / Data Analytics, Rechtech, EventTech, Adtech, BigData, Drone, eHealth, Fintech, i wielu innych obszarach dla 100 szybko rozwijających się firm na terenie Europy i Ameryki Północnej.

Business Development Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:


Wymagania:


Oferujemy:


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Madiff Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.