return to list

🤓 Młode Talenty - Digital Marketing

3 000 - 4 200 PLN brutto

🌍 Make my mind Sp. z o.o. | Winogrady 18, Poznań

🖥 https://makemymind.traffit.com/public/an/141

#junior, #marketing, #digitalmarketing

Bycie człowiekiem oznacza umieszczenie ludzi w centrum wszystkich rzeczy. H2H.tech wierzy, że jest tak również w przypadku firm - że w dłuższej perspektywie może ona rosnąć tylko w oparciu o podejście skoncentrowane na człowieku i pamiętać, że relacje są budowane między ludźmi, a nie firmami.

ZespółH2H.tech ma duże doświadczenie w projektowaniu i obsłudze systemów CRM oraz rozwiązań lojalnościowych skierowanych do różnych odbiorców - zarówno klientów końcowych, jak i partnerów biznesowych. Ich rozwiązania wspierają m.in takie firmy jak: Audi, Pepco, Loreal czy Amica.

Kogo poszukujemy?

To zupełnie nowe stanowisko, które nie ogranicza się do konkretnych zadań z jednego obszaru. Poszukujemy talentów, których pasją jest digital marketing i/lub relationship marketing. Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Najważniejsze są tutaj otwarty umysł, innowacyjność, odwaga w tworzeniu nieoczywistych rozwiązań i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Pokaż, że masz pozytywną i ciekawą osobowość oraz niekończące się zasoby kreatywnych pomysłów - pozostałe umiejętności będziesz zdobywać lub doskonalić pracując z doświadczonym zespołem.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:


Dołączając do zespołu zyskasz:


Czego możesz oczekiwać?


Aplikuj, jeśli odnajdujesz się w jednym z obszarów szeroko pojętego digital marketingu/ relationship marketingu:

___________________________________________________________________________________

Poszukujemy talentów - chcemy rozpoznać Twoje najlepsze strony i predyspozycje. W związku z tym rekrutujemy w Escape Center (Assessment Center w escape roomie!) zapewniając kandydatom świetną zabawę i możliwość poznania się. Kto wie, może będziecie ze sobą współpracować?


Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Skontaktuj się z nami lub aplikuj przez naszą stronę internetową.
  2. Umówimy się na rozmowę - przeprowadzimy z Tobą wywiad odnośnie wiedzy branżowej, zapytamy o Twoje zainteresowania, umiejętności. Będzie to również okazja, aby przekazać Ci kilka informacji o firmie i precyzyjniej nakreślić charakter pracy.
  3. Zaprosimy Cię do Escape Center - będziesz mieć okazję uczestniczyć w procesie rekrutacji, który łączy ze sobą integrację kandydatów i dobrą zabawę. Razem z innymi kandydatami będziesz rozwiązywać zagadkę w postapokaliptycznym escape roomie! Dzięki Escape Center będziemy mogli zweryfikować Twoje predyspozycje w obszarze kompetencji miękkich - czy jesteś bardziej kreatywny, analityczny czy może masz największe ze wszystkich zdolności komunikacyjne.