return to list

🤓 Sales Manager - instore media

Undisclosed salary

🌍 MAKE SENSE MEDIA | ul. Zwycięzców 39/8, Warszawa

🖥 http://makesense-media.eu/pl

#B2B, #sales, #SalesManager

Make Sense Media sp. z o.o., firma działająca na rynku krajowym i europejskim, partner IPS (Integrated Professional Solutions) i URVE, dostarcza skuteczne narzędzia Digital Signage oraz marketingu sensorycznego do klientów biznesowych z obszaru Retail, i HoReCa, w całej Europie i na świecie. Klientami firmy są między innymi SMYK, Big Star, C&A, Deichmann, Medicover i wielu innych.
W związku z poszerzeniem oferty o nowe nośniki, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Sales Manager - instore media
Miejsce pracy: Warszawa

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzedaż czasu antenowego na ekranach i w radiowęzłach w Centrach Handlowy i inny sklepach oraz sieciach sprzedaży np. stacje benzynowy i supermarkety.
Współpraca z klientami w Polsce. Natomiast dla osób chętnych, istnieje też możliwość sprzedaży na  rynku zagranicznym.
Więcej informacji o firmie na www.makesense-media.pl

Zadania osoby zatrudnionej to:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Nasz zespół to grupa zgranych, lubiących swoją pracę ludzi, którzy wspólnie pracują na sukces firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje CV na adres hr@msmg.eu
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.