return to list

馃 Handlowiec

4 000 - 7 000 PLN brutto

馃實 Manta Sp. z o.o. | ul. Ordona 3/209, Warszawa

馃枼 http://www.mantamonitoring.pl

#sprzeda偶, #pracawarszawa, #handlowiecwarszawa

Zatrudnimy osob臋 na wsparcie dla projektu zagranicznego SmokeD (www.smokedsystem.com)

G艂贸wne zadania to:

- poszukiwanie kontakt贸w i klient贸w dla produktu SmokeD System
- samodzielny research bran偶owy
- kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami
- poprowadzenie wst臋pnej relacji z klientem
- przekazywanie informacji o produkcie
- umawianie spotka艅 z przedstawicielami handlowymi

Wymagania:

- bieg艂y j臋zyk angielski - w mowie i pi艣mie
- zdolno艣膰 do organizacji w艂asnej pracy i czasu
- gotowo艣膰 do pracy w kilku strefach czasowych (kontakt z osobami z r贸偶nych kraj贸w - USA, Australia, Gwatemala i inne). To g艂贸wnie zale偶y od w艂asnej organizacji pracy. 馃檪
- otwarto艣膰 na nowe wyzwania
- cenimy umiej臋tno艣ci mi臋kkie - nawi膮zywanie relacji, prowadzenie rozmowy, wytrwa艂o艣膰, cierpliwo艣膰, wiara w sukces
- mile widziane do艣wiadczenie w pracy z klientem (w tym telefoniczne), jednak nie jest to konieczne

Co oferujemy:

- mo偶liwo艣膰 zdobycia do艣wiadczenia w pracy z klientami z zagranicy (praca w wielonarodowym 艣rodowisku)
- rzeczywisty wk艂ad w rozw贸j nowego produktu (praca w start-upie)
- elastyczne godziny pracy i mo偶liwo艣膰 samodzielnego organizowania swoich zada艅
- mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
- j臋zykowy kurs doszkalaj膮cy
- wynagrodzenie adekwatne do osi膮ganych wynik贸w

Poszukujemy osoby, kt贸ra zaanga偶uje si臋 w projekt i b臋dzie wspiera艂a sprzeda偶. Zale偶y nam na utrzymywaniu relacji i zbieraniu opinii od klienta. Chcemy, aby nowa osoba bra艂a czynny udzia艂 we wprowadzaniu nowego produktu na rynek zagraniczny. Poszukujemy pracownika do d艂u偶szej wsp贸艂pracy.