return to list

🤓 Specjalista ds. SEM / SEM specialist

5 500 - 8 300 PLN brutto

🌍 Many Mornings | 6 sierpnia, 30, m.9a, Łódź

🖥 https://manymornings.com/

#ppc, #marketing, #SEM

Many Mornings to brand, który koloruje stopy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Tworzą nas ludzie pełni pasji, którzy nie boją się wyzwań i ważnych idei. Zależy nam, by żyć w świecie opartym na równości i odpowiedzialności społecznej; angażujemy się w kulturę i światową rozrywkę. Żeby realizować te cele jeszcze bardziej skutecznie, szukamy nowego członka zespołu marketingowego, który wwiezie nasz e-commerce na najwyższe piętro rynku akcesoriów odzieżowych. SEM specialist to ważne stanowisko i duże oczekiwania, ale także możliwość realizowania ambicji w reklamie w Polsce, Niemczech, UK - i wszędzie, gdzie pojawimy się w drodze do podboju świata. Aplikujcie!

Kogo szukamy?
Specjalista ds. SEM / SEM specialist
(Google Ads)

Czekają Cię takie zadania:

Nasze oczekiwania:

Mile widziane:

Oferujemy:

O nas:
Powstaliśmy po to, by dodawać odrobinę uśmiechu każdego poranka. Kochamy nasze skarpetki i chcemy się nimi z Tobą dzielić. Jesteśmy wierni włókienniczym tradycjom regionu łódzkiego. Produkujemy nasze skarpetki w Aleksandrowie Łódzkim, dbając o każdy detal i najwyższą jakość. Nasze skarpetki opowiadają różne historie i pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu. Kolorowe skarpetki nie do pary, takie właśnie są Many Mornings.

Chcesz do nas dołączyć?

Super, Napisz kilka zdań o sobie oraz o tym czemu chciał(a)byś pracować z nami na tym stanowisku. Wyślij do nas zgłoszenie i CV wypełniając formularz lub wejdź: https://manymornings.com/faq/#faq-section-praca?sem-specialist