return to list

🤓 Specjalista ds. Facebook Ads

5 500 - 7 000 PLN brutto

🌍 Marie Zélie SA | Noakowskiego 9, Gdańsk

🖥 https://mariezelie.com

#facebookads, #facebook, #ppc

Chcesz pracować w szybko rozwijającej się, ambitnej firmie działającej w świecie mody? Potrafisz działać sprawnie i skutecznie? Nie stronisz od prozaicznych zadań? Może to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko specjalisty ds. Facebook Ads!

Marie Zélie w ciągu trzech lat wdarło się przebojem na rynek mody podbijając rynek polski i śmiało wkracza na rynki zagraniczne. Od początku istnienia marki obsłużyliśmy zamówienia o wartości ponad 20 mln zł, nasz zespół urósł do 40 osób, na Facebooku śledzi nas ponad 70 tys. osób, a spółkę tworzy ponad 400 inwestorów.

Marie Zélie to młoda marka na rynku mody kobiecej. Wierzymy w kobiecość i elegancję, proponujemy stroje ponadczasowe i uniwersalne, ale zarazem wyjątkowe, oparte na naturalnych włóknach. Swoje działania opieramy na wartościach chrześcijańskich. Mimo krótkiego okresu istnienia nasza marka rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też potrzebujemy nowej osoby w naszym zespole, takiej, która pomoże nam ogarnąć codzienne wyzwania i wyjątkowo dobrze poprowadzi nasze kampanie Facebook Ads!

Obecnie budżet marketingowy inwestujemy głównie w Google Ads i Facebook Ads, a bazę naszych działań stanowi również budowanie relacji z klientkami poprzez social media i email newsletter. Dołączamy do tej puli dodatkowe kanały płatnego marketingu, w tym i kanały afiliacyjne, CPS, CPC, CPM. Inwestujemy w każdy etap lejka, dbając o rozpoznawalność marki, pozyskiwanie nowych klientów, ruch na stronie, remarketing i domykanie sprzedaży.

Stosujemy nowoczesne metody zarządzania, a nasza firma bardzo szybko się zmienia. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami rozwojowymi, a ich napędem jest dział marketingu, którego częścią możesz się stać! Chcemy działać efektywnie, korzystając z nowatorskich rozwiązań marketingowych, integrując je z naszym modelem biznesowym opartym o ecommerce. Koncentrujemy się na stałej zmienności naszej oferty i proponowaniu nowych modeli ubrań naszym klientkom. Czas sprzedaży danego modelu może wynosić zwykle od 5 do 60 dni, a w każdym tygodniu staramy się zaoferować kilkanaście nowych produktów. Chcemy na bieżąco komunikować nowości w ofercie, budować wizerunek marki i robić to sprawnie, codziennie podnosząc sobie poprzeczkę wymagań.

Dołącz do zespołu, który chce zmienić polski i światowy rynek mody, oferując ubrania z najwyższej jakości tkaniny i w klasycznych krojach. Pracujemy w luźnej, startupowej atmosferze, szukając okazji do przełomowych wzrostów skali działania, otwarci na nowe pomysły.

Oferujemy możliwość szkoleń, dostęp do firmowej biblioteczki, współczesne rozwiązania technologiczne w zakresie narzędzi komunikacji, porządkowania wiedzy i prowadzenia projektów: Slack, Asana, Monday, Notion. Dołącz do nas, spotkajmy się w naszej pracowni w Gdańsku–Oliwie.

Jakie metodologie stosujemy? M.in.


Czego wymagamy na stanowisku specjalisty ds. Facebook Ads?


Zadania:


OGÓLNE WARUNKIJeśli chcesz do nas dołączyć, na adres zespol@mariezelie.com wyślij swoje CV.


Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.