return to list

馃 Community Manager

4 500 - 7 000 PLN brutto

馃實 Marketing i Biznes | Juliusza S艂owackiego 24, Rzesz贸w

馃枼 http://www.marketingibiznes.pl

#sm, #cm

Marketing i Biznes to grupa serwis贸w skupionych wok贸艂 tematyki biznesowej, nastawiona na budowanie i rozw贸j spo艂eczno艣ci przedsi臋biorc贸w. W naszym portfelu, opr贸cz flagowego marketingibiznes.pl czyli portalu, kt贸ry od lat "opowiada historie przedsi臋biorc贸w", znajduj膮 si臋 tak偶e Founders.pl - zamkni臋ta spo艂eczno艣膰 przedsi臋biorc贸w oraz Kursy.pl - platforma do szkole艅 online. Pod mark膮 w艂asn膮 organizujemy te偶 konferencje, webinary, wyjazdy dla founder贸w.

Poszukujemy Community Managera, czyli osoby kt贸ra pomo偶e nam rozwija膰 platform臋 Founders.pl. Je艣li lubisz rozmawia膰 z lud藕mi, wiesz co piszczy w trawie je艣li chodzi o aktualne trendy w biznesie i reklamie, potrafisz prowadzi膰 anga偶uj膮ce dyskusje i nie boisz si臋 kamery, ta oferta jest dla Ciebie.

Zadania:

鉁 budowanie i realizacja strategii rozwoju spo艂eczno艣c
i鉁 nawi膮zywanie i utrzymywanie relacji z u偶ytkownikami
鉁 animowanie dyskusji
鉁 poszukiwanie anga偶uj膮cych w膮tk贸w i temat贸w do rozm贸w, wywiad贸w, klubu dyskusyjnego
鉁 prowadzenie wywiad贸w live
鉁 tworzenie tre艣ci
鉁 raportowanie wynik贸w

Oczekiwania:

鉁 do艣wiadczenie w prowadzeniu wywiad贸w w formie wideo live
鉁 lekkie, dobre pi贸ro i poprawne pos艂ugiwanie si臋 j臋zykiem polskim
鉁 艂atwo艣膰 w nawi膮zywaniu kontakt贸w i otwarto艣膰 na ludzi
鉁 zainteresowanie tematyk膮 biznes, marketing, technologie
鉁 bardzo du偶a samodzielno艣膰 w dzia艂aniu oraz inicjatywa

Oferujemy:

鉁 atrakcyjne wynagrodzenie,
鉁 udzia艂 w nowych (i ekscytuj膮cych) projektach
鉁 elastyczne godziny pracy
鉁 szkolenia i kursy
鉁 samodzielno艣膰 i swobod臋 w realizacji w艂asnych pomys艂贸w

鉃 Praca zdalna