return to list

🤓 Community Manager

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Marketing i Biznes | Oławska 27/29, Wrocław

🖥 http://www.marketingibiznes.pl

#SM, #content, #media

Chcemy wspólnie z Tobą stworzyć miejsce, które będzie merytorycznym bastionem dialogu polskiej branży e-commerce. Twój cel – bycie sercem projektu.

Community Manager – kim jest i czym wg nas zajmuje się w praktyce?

Odniosłeś wrażenie, że czytasz o sobie?
Super - miejsce w naszym teamie czeka na Ciebie.

Twoje zadania:

Potrzebne będą Ci:

Ważniejsze od certyfikowanych umiejętności są talent i naturalne predyspozycje.
Wszystko inne można nabyć (obsługa narzędzi itd.) - pomożemy Ci w tym.
Dlatego: jeżeli czujesz, że to praca dla Ciebie – aplikuj.
Ważne, żebyś potrafił sprzedać swoje atuty i przekonać nas do siebie.

Mamy dla Ciebie:

Jak aplikować?

Wyślij do nas CV. W wiadomości zawrzyj oczekiwania finansowe, dostępność oraz rodzaj umowy (jesteśmy elastyczni).
Napisz krótko i konkretnie, dlaczego warto postawić na Ciebie.
Krótko to słowo klucz. :-)