return to list

🤓 Web Designer UI/UX

4 000 - 7 000 PLN netto

🌍 MassivePixelCreation | Targowa 9/5, Sosnowiec

🖥 http://wpkraken.io

#ui, #ux, #design

tl;dr Poszukujemy genialnych designerów. Aplikuj tutaj → http://wpk.io/join

Jesteś doświadczonym Web designerem? Znasz się na UI/UX? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania w dynamicznie rozwijającym się zespole, realizując międzynarodowe projekty?
Właśnie Ciebie potrzebujemy! :)

Kim jesteśmy?

Massive Pixel Creation działa na rynku od ponad dekady. Dostarczamy w 100% profesjonalne usługi oraz rozwiązania webowe zachowując przy tym rodzinną atmosferę w firmie. MPC tworzą młodzi ludzie pełni pasji, chęci rozwoju i zaangażowania. Nasza firma przez lata pracy zdobyła wiele nagród, jesteśmy jednym z nielicznych Power Elite Authorów na Envato Marketplaces. Prowadzimy także portal usługowy WPKraken.io zajmujący się szeroko rozumianym web developmentem oraz designem, skupiającym się na platformie WordPressie.

Jak już wiesz, poszukujemy kreatywnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą nasz zespół. Będziesz pracować z klientami takimi jak: Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Bushari, Volvo czy Placester. Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów.

Obowiązki i Wyzwania

Jak już wiesz, poszukujemy genialnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą zespół obsługujący nasz portal WP Kraken. Będziesz pracować z renomowanymi markami takimi jak: Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Placester, Bushari, Volvo, Suzuki, Toyota lub właścicielem warzywniaka z południowej Nigerii (rozstrzał mamy duży). Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów, ich liczba sięga prawie 50 000. Posiadamy także stałych klientów obsługiwanych przez osobne zespoły oraz wewnętrzne projekty do których z czasem będziesz miał możliwość dołączyć.

Do twoich obowiązków będzie należeć:
- Projektowanie stron/szablonów/aplikacji webowych wdrażanych przez naszych inżynierów,
- Komunikacja z klientem w języku angielskim w formie pisemnej bądź rzadziej ustnej.

Poszukujemy ludzi którzy zaangażują się w naszą firmę, a nie freelancerów, którzy będą nas traktować jak źródło projektów. W MPC wszyscy mają prawo głosu i staramy się utrzymywać miłą rodzinną atmosferę.

Czego Oczekujemy?

Mile Widziane

Co Oferujemy?

Pracę w młodym zespole ponad 20 osób, elastyczne godziny pracy, wolność wyboru oraz swobodę podejmowania decyzji. Uczestniczenie w budowaniu szybko rozwijającej się firmy.

Możliwość pracy zdalnej, jednak w tym wypadku mile widziana jest możliwość spotkania się raz na 1-2 miesiące.

Benefity:

Brzmi ciekawie? Czekamy na Ciebie!

Aplikujesz przez nasz formularz → http://wpk.io/join