return to list

🤓 Junior Sales Specialist

Undisclosed salary

🌍 MBE group | Wiejska 17, Warszawa

🖥 https://mbegroup.pl/

#doradca, #spredaż, #sales

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager.

Rozbudowujemy zespół sprzedaży i mamy do Ciebie kilka pytań:

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "TAK", to nie wahaj się i zaaplikuj!

Rekrutujemy na stanowisko:

Junior Sales Specialist

Warszawa, mazowieckie

Charakterystyka firmy:

Twoje zadania to:

Oczekujemy od Ciebie:

Oferujemy:

Wyślij do nas swoje CV