return to list

🤓 Praca biurowa | MARKETING | Sprzedaż

2 600 - 3 200 PLN brutto

🌍 MDECO Kamil Janiszewski | Witosa, 4, Włocławek

🖥 http://www.mlamp.pl

#socialmedia, #marketing, #sprzedaż

Jesteś kreatywny/-na i potrafisz efektywnie wykorzystywać zdobywaną wiedzę?
Chciałbyś/-łabyś uczestniczyć w ciekawych projektach i kampaniach online?
Szukasz pracy w młodym, pozytywnym i zgranym zespole?
Aplikuj do nas aby wziąć udział w rekrutacji do =mlamp.pl=

=mlamp.pl= - jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklepów z branży oświetleniowej w kraju. Pozycję tą wypracowaliśmy w ciągu zaledwie kilku lat.
Nasz zespół tworzą ambitni absolwenci uczelni wyższych, szkół średnich oraz studenci.
Obecnie szukamy równie energicznych i zmotywowanych Kandydatów, którzy do nas dołączą na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu / Sprzedaży.

Co dla Ciebie oferujemy:

Jakie będą Twoje zadania i czego oczekujemy:

Prowadząc rekrutację zwracamy uwagę na Twój charakter i pozytywne nastawienie.
Jeśli nie masz doświadczenia, wystarczą nam Twoje chęci i otwarta głowa - wszystkiego Cię nauczymy :)

Pracujemy w godz 8-16 od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy we Włocławku.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 24.01.2020 r.

Jesteś zainteresowany pracą? Aplikuj przez Rocket Jobs!

Aplikację wraz z CV i zdjęciem prześlij na adres: rekrutacja()mlamp.pl

W ramach rekrutacji rozpatrywane będą zgłoszenia z dopiskiem =MARKETING #mlamp= oraz klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.