return to list

🤓 Praca biurowa | MARKETING | Sprzedaż

2 400 - 3 000 PLN brutto

🌍 MDECO Kamil Janiszewski | Witosa, 4, Włocławek

🖥 http://www.mlamp.pl

#socialmedia, #marketing, #sprzedaż

Jesteś kreatywny/-na i potrafisz efektywnie wykorzystywać zdobywaną wiedzę?
Chciałbyś/-łabyś uczestniczyć w ciekawych projektach i kampaniach online?
Szukasz pracy w młodym, pozytywnym i zgranym zespole?
Aplikuj do nas aby wziąć udział w rekrutacji do =mlamp.pl=

=mlamp.pl= - jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklepów z branży oświetleniowej w kraju. Pozycję tą wypracowaliśmy w ciągu zaledwie kilku lat.
Nasz zespół tworzą ambitni absolwenci uczelni wyższych, szkół średnich oraz studenci.
Obecnie szukamy równie energicznych i zmotywowanych Kandydatów, którzy do nas dołączą na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu / Sprzedaży.

Co dla Ciebie oferujemy:

Jakie będą Twoje zadania i czego oczekujemy:

Prowadząc rekrutację zwracamy uwagę na Twój charakter i pozytywne nastawienie.
Jeśli nie masz doświadczenia, wystarczą nam Twoje chęci i otwarta głowa - wszystkiego Cię nauczymy :)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz 8-16 w siedzibie naszej firmy we Włocławku. Poszukujemy wyłącznie osób do pracy na miejscu. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 20.12.2019 r.

Jesteś zainteresowany pracą? Aplikuj przez Rocket Jobs!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.