return to list

馃 Praca biurowa | MARKETING | Social Media

2 600 - 3 000 PLN brutto

馃實 MDECO | Witosa, 4, W艂oc艂awek

馃枼 https://www.mlamp.pl

#socialmedia, #ecommerce, #marketing

Je艣li jeste艣 kreatywny/-na, lubisz korzysta膰 i uczy膰 si臋 narz臋dzi social media?
Chcia艂by艣 pracowa膰 w m艂odym, dynamicznym zespole i uczestniczy膰 w tworzeniu
najlepszych kampanii marketingowych?
Aplikuj aby wzi膮膰 udzia艂 w rekrutacji na stanowisko m艂odszego specjalisty ds.
ecommerce / marketingu / social media do =mlamp.pl= | 艣wiecimy przyk艂adem

=mlamp.pl= - jeste艣my jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklep贸w z bran偶y o艣wietleniowej i designerskiej.
Nasz zesp贸艂 tworz膮 absolwenci uczelni wy偶szych, szk贸艂 艣rednich oraz studenci.
Obecnie szukamy r贸wnie energicznych i zmotywowanych Kandydat贸w, kt贸rzy do nas do艂膮cz膮,
r贸wnie偶 na okres wakacyjny :)

Prowadz膮c rekrutacj臋 zwracamy uwag臋 na Tw贸j charakter i pozytywne nastawienie
Je艣li nie masz do艣wiadczenia wystarcz膮 nam Twoje ch臋ci do rozwoju i otwarta g艂owa -
- wtedy wszystkiego Ci臋 nauczymy! Oczywi艣cie aby do nas do艂膮czy膰 w trakcie rekrutacji
b臋dziesz musia艂 przej艣膰 pozytywnie kilka zada艅 kt贸re dla Ciebie przygotowali艣my ;-)

Co dla Ciebie oferujemy:
- umow臋 o prac臋 na pe艂en etat po okresie pr贸bnym
- wynagrodzenie zale偶ne od umiej臋tno艣ci i/lub do艣wiadczenia
- cykliczne premie zale偶ne od zaanga偶owania i osi膮ganych efekt贸w
- pozytywn膮 i przyjazn膮 atmosfer臋 w zgranym zespole
- dost臋p do wiedzy z zakresu marketingu i/lub sprzeda偶y na najwy偶szym poziomie
- udzia艂 w tworzeniu najlepszego e-sklepu z bran偶y o艣wietleniowej
- znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie cennego do艣wiadczenia

Jakie b臋d膮 Twoje zadania i czego oczekujemy:
- otwarto艣ci, pomys艂owo艣ci i zaanga偶owania w realizowane zadania
- tworzenie anga偶uj膮cego contentu i/ lub obs艂uga panelu e-sklepu
- prowadzenie dzia艂a艅 marketingowych w kana艂ach social media
- sprawna obs艂uga program贸w z pakietu MS Office
- przygotowywanie materia艂贸w promocyjnych w formie grafik / banner贸w
- mile widziana znajomo艣膰 jednego z program贸w graficznych typu GIMP/ PS / Corel lub Illustrator
- mile widziana znajomo艣膰 Worpressa , Instagrama , Canvy
- min. wykszta艂cenie 艣rednie

Pracujemy w siedzibie firmy we W艂oc艂awku pon-pt. w godz. 8-16, a na Twoje zg艂oszenie czekamy do 15.07.2020.

Aplikacj臋 wraz z CV i zdj臋ciem prze艣lij za pomoc膮 Rocket Jobs

W ramach rekrutacji rozpatrywane b臋d膮 zg艂oszenia z dopiskiem MARKETING =mlamp=
z klauzul膮 zawieraj膮c膮 zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych o nast臋puj膮cej tre艣ci:

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w og艂oszeniu o prac臋 dla realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z p贸藕n. zm.) oraz z Ustaw膮 z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zg艂oszenia.