return to list

🤓 Google Ads & Facebook Ads Specialist

Undisclosed salary

🌍 Media Concept | Opalenicka 63, Poznań

🖥 https://www.mediaconcept.com.pl/

#FacebookAds, #GoogleAds, #SEM

Media Concept to wiodący niezależny dom mediowy: planujemy i kupujemy kampanie reklamowe w mediach.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Google Ads&Facebook Ads Specialist
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Media Concept zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Media Concept spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie, Plac Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Media Concept danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.