return to list

🤓 Specjalista ds. kampanii internetowych

Undisclosed salary

🌍 Media Health | Swarzewska, Warszawa

🖥 https://mediahealth.pl/

#marketing, #SEO, #SEM

Cześć! Nazywamy się MediaHealth i jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu dla branży medycznej, która fokusuje się na działaniach i rozwoju digitalowym. Tworzymy projekty dla naszych klientów oraz projekty na potrzeby naszego Brand Marketingu.

Poszukujemy doświadczonego w branży Specjalisty ds. kampanii internetowych, który podkręci efektywność ruchu w wyszukiwarce Google i Socialach.

Działamy proaktywnie, lubimy nieszablonowe rozwiązania, innowacje, kreatywne podejście – cenimy sobie nietuzinkowe osobowości i indywidualność.
Nasz Zespół to ludzie z charyzmą, wizją i zapałem, którzy inspirują się na co dzień! Jeśli chcesz być twórcą czegoś wyjątkowego, prześlij nam swoje CV  

Twoje zadania:


Czego oczekujemy?


W zamian proponujemy:


Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą Rocket Jobs.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.