return to list

🤓 Dziennikarz/Reporter

Undisclosed salary

🌍 Media Kraków sp. z o.o. | Rękawka 17, Kraków

🖥 http://www.glos24.pl

#media, #dziennikarstwo, #info

Wydawca największej sieci bezpłatnych gazet lokalnych w Polsce południowej, Głos24, właściciel m.in. 22 tytułów prasowych, serwisu informacyjnego www.glos24.pl, poszukuje kandydata na stanowisko: Dziennikarz/Reporter

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Praca w Krakowie w wymiarze godzin odpowiadającym etatowi. CV proszę przesyłać na podany adres mailowy.
Prosimy o nie przesyłanie ofert pracy zdalnej.

Wydawnictwo zastrzega sobie możliwość nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia, za co wszystkich zainteresowanych przepraszamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."