return to list

🤓 Media Consultant

Undisclosed salary

🌍 MediaCom | Wołoska 24, Warszawa

🖥 https://www.mediacom.com/

#offline, #online, #media

Nie wiesz jakie stanowisko byłoby dla Ciebie najlepsze? Nie szkodzi, jeśli interesuje cię praca w jednym z największych i najlepszych Domów Mediowych, odezwij się. Znajdzie się miejsce dla każdego, od początkujących po wykwalifikowanych specjalistów!
Mówiąc wprost…

CHCEMY CIEBIE!*

Na początek... kim właściwie jesteśmy, co robimy?

100 krajów, 125 biur, ponad 8500 specjalistów ds. komunikacji medialnej. Działamy m.in dla takich marek jak: Adidas, Coca-cola, Mars, P&G, PSA, Play, Hebe, Shell i Sony. Dedykowane programy, teledyski, współpraca z celebrytami i influencerami, gaming oraz esport - dla nas to codzienność, może być i dla Ciebie. Nasz cel jest prosty, zbudować siłę marki poprzez media. Do osiągnięcia tego celu potrzebni są ludzie - potrafiący myśleć nieszablonowo, kreatywni, z wyjątkowym podejściem do danych i technologii. Filozofią nadrzędną którą się kierujemy jest “People First, Better Results”. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Rozwój, poczucie bycia potrzebnym oraz satysfakcja z pracy rodzi kreatywność.

Chcemy otaczać się ludźmi inteligentnymi, kreatywnymi oraz entuzjastycznymi, brzmi nierealnie? Sam sprawdź, dołącz do zespołu MediaCom.

Na czym polega praca w MediaCom?


To tylko przykładowe rzeczy którymi zajmują się nasi pracownicy - od początkujących aż po najlepszych specjalistów w branży.

Co oferujemy?