return to list

🤓 Przyszły Mediacomowicz

Undisclosed salary

🌍 MediaCom | Wołoska 24, Warszawa

🖥 https://www.mediacom.com/

#digital, #media

To nie jest ogłoszenie o pracę.  
To zaproszenie do kontaktu. 
 
Na czas nieokreślony wstrzymaliśmy w MediaComie proces rekrutacji. W naszym przypadku są to działania prewencyjne na czas zmian związanych z epidemią i zamrożeniem części gospodarki. Dzięki temu (między innymi) mogliśmy w pierwszej kolejności zadbać o naszych kolegów z biura, czyli w praktyce zabezpieczyć ciągłość zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia i komfort psychiczny. Niemniej jesteśmy przekonani, że to chwilowa sytuacja, a jako dynamicznie rozwijający się dom mediowy wkrótce znowu będziemy poszukiwać współpracowników. 

Kim jesteśmy? 

Zespołem ludzi, których drąży ciekawość, wsłuchanych w potrzeby klientów i intencje konsumentów. Stawiających odważne pytania i nieustannie szukających najlepszych odpowiedzi. Takich, co chcą zmieniać świat albo czasem zwyczajnie zmienić otoczenie swojego biurka. No i jeszcze takich co lubią pogadać rano przy kawie i powymieniać się anegdotkami po weekendzie. Na co dzień aktywnie działamy w branży mediowej, realizując projekty dla największych reklamodawców na rynku, uczymy się, wymieniamy inspiracjami i tworzymy   kampanie reklamowe, które budują biznes naszych klientów i zdobywają nagrody w konkursach branżowych.  

Kogo szukamy? 

Jeśli we wcześniejszym akapicie rozpoznałeś/aś siebie – to chcielibyśmy z Tobą pogadać. 😊  

Co oferujemy? 

Pracę dla największych marek w przyjacielskiej atmosferze. Udział w ciekawych projektach marketingowych I badawczych. W MediaComie mamy największy dział ekonometryczny, pracujący na międzynarodowych projektach, ciągle rozwijamy też nowe usługi oraz produkty. Łączymy kompetencje w ramach szeroko pojętego digitalu od sociala przez programmatic, SEM, display, e-commerce czy performance. Są wśród nas również specjaliści od technologii Mar-Tech, Data Scientist czy Business Inteligence. 
To prawda, w tym momencie rekrutacje są wstrzymane. Jeśli jednak nasze wartości i to czym się zajmujemy jest Ci bliskie, odezwij się do nas, aplikując poprzez ogłoszenie. 

Gdy sytuacja się ustabilizuje, wówczas chętnie porozmawiamy o konkretach. Trzymajcie się i bądźcie bezpieczni.

Do usłyszenia!