return to list

🤓 Communication Planner (Off+On)

Undisclosed salary

🌍 Mediaplus (Group One) | Al. Jerozolimskie134, Warszawa

🖥 https://www.mediaplus.pl/pl/

#communication, #planner, #media

Mediaplus jest czymś więcej niż tradycyjnym domem mediowym. Jesteśmy bardziej globalni, bardziej innowacyjni, bardziej elastyczni a to wszystko do potęgi Serviceplan, największej niezależnej grupy komunikacji marketingowej w Europie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

WWW: https://www.mediaplus.pl/pl/
Facebooku: https://www.facebook.com/MediaplusServiceplan/
Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Communication Planner (Offline+Online)

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in.:


Od kandydatów oczekujemy:


Oferujemy:


Jeśli jesteś zainteresowany/-a to wyślij swoje CV na adres:rekrutacja@mediaplus.pl z dopiskiem “Communication Planner Offline+Online”

Nie zapomnij umieścić w zgłoszeniu poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez MediaPlus Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, KRS: 0000295205 NIP: 108-000-43-53, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska  "Communication Planner Offline+Online" oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)."

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@mediaplus.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.