return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży (branża IT)

Undisclosed salary

🌍 Mediarecovery | Chałubińskiego 8, Warszawa

🖥 https://mediarecovery.pl/

#b2b, #sprzedaż, #IT

Lokalizacja: Warszawa-Śródmieście, 3 minuty spaceru z Dworca Centralnego

Szukamy osób, które chcą rozwijać się zawodowo w obszarze sprzedaży usług IT.

Nie wymagamy dużego doświadczenia, bo sami pomożemy Ci je zdobyć. Możesz liczyć na dużo swobody działania, a jednocześnie pełne wsparcie od pozostałych osób w zespole. Nauczysz się sprzedaży rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa IT – jednej z najbardziej dochodowych i przyszłościowych branż!

Jesteśmy zgraną ekipą, na tyle małą, że nikt nie jest anonimowy, na tyle dużą, żeby realizować projekty dla największych firm w Polsce.

Oczekujemy: 

   
Jesteś bardziej doświadczonym handlowcem? Także aplikuj! Zaproponujemy ci stanowisko i warunki adekwatne do doświadczenia!
 
Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

 
Gwarantujemy: 


 Kim jesteśmy i co robimy?

Od kilkunastu lat działamy w branży bezpieczeństwa informatycznego i informatyki śledczej. Jesteśmy średniej wielkości, wciąż rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją w branży. Pracujemy z dużymi firmami i instytucjami, zapewniając bezpieczne i stabilne działanie infrastruktury naszych klientów. Jednym słowem: budujemy ich bezpieczeństwo informatyczne. Wewnątrz firmy wszyscy się znamy, lubimy i wspieramy. Nasza firma jest także liderem w obszarze informatyki śledczej, o czym opowiemy CI z dreszczykiem emocji…

Z nami Twoja kariera nabierze rozpędu! Dołącz do naszego zespołu w Warszawie.

Dowiedz się więcej!