return to list

🤓 Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Medicalgorithmics S.A. | Al. Jerozolimskie 81, Warszawa

🖥 https://www.medicalgorithmics.pl/

#sprzedaż, #medycyna

Młodszy specjalista ds. sprzedaży 


O firmie


Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

O zespole:


Dołączając do nas staniesz się częścią zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż naszego urządzenia PocketECG na terenie całej Polski. Wspólnie ze specjalistami z dziedziny marketingu, sprzedaży i analizy danych EKG zajmiesz się tworzeniem rynku telemedycznej diagnostyki holterowskiej. Weźmiesz aktywny udział w rozwoju sprzedaży i poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych.


Szczegółowy opis obowiązków:


Wymagania i doświadczenie:Co oferujemy?Kontakt


Chcielibyśmy lepiej Ciebie poznać - przedstaw nam siebie w kilku zdaniach opisując swoje umiejętności i doświadczenie lub wyślij CV na: praca@medicalgorithmics.com