return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. e-Marketingu

5 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Medikon Polska Sp. z o.o. | Cyklamenów 7, Warszawa

🖥 http://www.medikon.pl

#emarketing, #digitalmarketing, #ecommerce

Medikon Polska Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dobieramy, integrujemy i dostarczamy sprzęt oświetlenia foto/video, systemy do fotograficznego druku cyfrowego oraz systemy RTG bazując na kilku sprawdzonych dostawcach oraz własnych rozwiązaniach. Działania e-commerce są jednym z kanałów sprzedaży rozwiązań i produktów dla branży foto, graficznej i medycznej.

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, niedużej firmie, z ograniczona ilością procedur postępowania, kulturą mało korporacyjną, bazującą na zaufaniu i wzajemnym wsparciu oraz przyjaznych relacjach międzyludzkich i chcesz współtworzyć rozwój obszaru e-commerce,  a stanowisko jest dla Ciebie interesujące, prześlij nam swoją aplikację.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU

(miejsce pracy Warszawa)

Twoje zadania:

 Nasze oczekiwania:

Dodatkowe punkty za:

Oferujemy:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV

aplikacja@medikon.pl

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu rekrutacyjnym klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Medikon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Cyklamenów 7; 04-798 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Medikon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Cyklamenów 7; 04-798 Warszawa). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.