return to list

🤓 Account Manager – Opiekun Klienta

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Melmak-Agencja Marketingowa | Rewolucji 1905 49a, Łódź

🖥 http://melmak.pl

#Service, #Manager, #Account

Uwaga, uwaga! Poszukiwany doświadczony Account Manager – Opiekun Klienta!

Błyskawicznie rozwijająca się agencja, współpracująca z bardzo dużymi markami z branży nowych technologii i gamingu poszukuje Ciebie! Tak, to nie pomyłka! Jeżeli masz doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych to stanowisko Account Managera w naszej firmie jest przygotowane pod Twoje umiejętności!

Czym będziesz się zajmował?

Account Manager, Opiekun Klienta – swoje stanowisko możesz nazwać jak chcesz. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, wiedza i umiejętności.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?


Zależy nam na Twoim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą dla nas, to powinieneś być człowiekiem empatycznym, który lubi kontakt z drugim człowiekiem. Zależy nam na osobach uśmiechniętych, zaangażowanych, chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

Oczekujemy również abyś:


Z pewnością będziesz pracował z największymi markami z branży technologicznej w Polsce i Europie. Poznasz wielu niesamowitych ludzi przy projektach, których zasięg obejmie ogromne rzesze ludzi! Chcemy, abyś swoją pracę traktował jak pasję i misję w jednym! My zapewnimy Ci najlepsze warunki pracy!

Czego możesz od nas oczekiwać?

Nasza agencja to grupa młodych i ambitnych osób, które już osiągnęły zawodowy sukces i nie mają zamiaru się zatrzymać! Od wielu lat współpracujemy z dużymi Klientami korporacyjnymi, wypracowując partnerskie relacje. Takie są też kontakty między pracownikami w naszej firmie. Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę, wzajemną pomoc i wspólny rozwój.

Możesz być pewny, że:


Gwarantujemy, że współpraca z nami to niesamowita przygoda, której możesz być ważną częścią. Nasi Klienci też czekają na Twoją kandydaturę! Nie zwlekaj, więc i zaprezentuj nam wiedzę, umiejętności i doświadczenie, którego oczekujemy! Do zobaczenia w pracy!