return to list

🤓 Doradca ds. nieruchomości

Undisclosed salary

🌍 Metrohouse Franchise S.A. | Plac Grzybowski 10/28, Warszawa

🖥 http://www.metrohouse.pl

#REALESTATE, #NIERUCHOMOŚCI, #SALES

Kim jesteśmy ?

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Opis stanowiska:

Oczekujemy

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAL ESTATE Babilon, Zwolak Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie 00-104, przy ul. Plac Grzybowski 10/28, , moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w okresie 1 roku od dnia zakończenia bieżącej rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.