return to list

🤓 eCommerce Marketing - Specjalista

Undisclosed salary

🌍 Miś Foch | Śląska 2, Zabierzów

🖥 https://misfoch.pl

#googleads, #socialmedia, #marketing

Specjalista Poszukiwaniy - eCommerce Marketing


Sklep internetowy www.misfoch.pl poszkuje specjalisty ds marketingu, który przejmie działania z zakresu: 


Nasz sklep jest na wczesnej fazie rozwoju, mamy ustabilizowaną sprzedaż ale wciąż poszukujemy nowych ścieżek rozwoju. Zależy nam na analitycznym podejściu i testowaniu nowych rozwiązań reklamowych. Na stanowisko poszukujemy pasjonata, który razem z nami chciałby wspiąć się na wyżyny cyfrowego marketing, testować nowe dostępne technologie i optymalizować sprzedaż online. 


Jesteśmy otwarci na kandydatów którzy rozumieją mechanikę marketingu e-commerce i chcieliby rozwijać się razem z nami. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany, proszę opisz krótko swoje doświadczenie z marketingiem, nad jakimi kampaniami/produktami/usługami pracowałaś/pracowałeś, jakie były twoje najciekawsze zmagania i osiągnięcia oraz czego oczekujesz od pracy z nami. Zgłoszenia można przesyłać do mnie na priv lub konrad@moreplease.pl


Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie do ustalenia. Zależy nam na korelacji wynagrodzenia z wynikami sprzedaży. Prosimy by kandydaci mieli na uwadze, że ta rola jest kluczowa dla naszego biznesu, chcemy by była satysfakcjonująca zarówno pod względem wyzwań kreatywnych jak i finansowo. Praca może odbywać się zdalnie lub w biurze w Zabierzowie koło Krakowa.