return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 MMC Polska | Stawki 2, Warszawa

🖥 https://www.mmcpolska.pl/

#sprzedaż, #konferencje, #handlowiec

MM Conferences S.A. (MMC Polska) jest liderem kongresów z zakresu nowych technologii dedykowanych sektorom finansów, ubezpieczeń, przemysłu, telekomunikacji i  energetyki. Realizujemy projekty, które stały się platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku. Aktywni jesteśmy także w czasie pandemii organizując spotkania online i w formule hybrydowej. Poruszamy się w obszarach zielonej energetyki, fintech, smart city, retailu i e-commerce, AI, industry 4.0, blockchain etc.

Cześć! Zapraszam Cię do naszego zespołu!
Na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży otrzymasz:


Interesują nas osoby, które mają już pierwsze doświadczenia zawodowe - chętnie w obsłudze klienta i sprzedaży. 


Będziesz częścią młodego zespołu, który odpowiedzialny jest za telefoniczne i mailowe rozmowy z Klientami (średnie i duże firmy) i zapraszanie ich do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach merytorycznych.


Jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe relacje, jesteś pełna/y energii i chęci do ciągłego zdobywania nowej wiedzy, perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i masz dobrą dykcję - to wygląda na to, że idealnie pasujesz do naszego zespołu i szukamy właśnie Ciebie. Za komunikatywny angielski i znajomość Linkedin otrzymasz dodatkowe punkty na rekrutacji!

Będzie nam bardzo miło móc z Tobą porozmawiać i opowiedzieć Ci więcej o nas i o naszej ofercie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij swoje CV. Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Zgłoś się!