return to list

🤓 Head of Commercial

10 000 - 15 000 PLN netto

🌍 MNM Diagnostics | Uniwersytetu Poznańskiego 2, Poznań

🖥 https://mnm.bio/pl/

#commercial, #sales, #teambuilding

MNM Diagnostics powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom mierzącym się z chorobą nowotworową. Wiemy, że informacja o tym w jaki sposób skutecznie walczyć z nowotworem Pacjenta, jest ukryta w jego genomie. Tworzymy technologie do diagnostyki genetycznej w oparciu o nowoczesną technologię, AI, naukę i medycynę, tak aby każdy Pacjent miał jak największą szansę na wygranie walki z chorobą. Medycyna spersonalizowana nie jest już tylko mglistą ideą i pieśnią przyszłości. Rewolucja zaczęła się już teraz, a my chcemy być jej częścią!

 Usługi jakie oferujemy to:

1. PRZECHOWYWANIE TKANEK (BioBankowanie) –
czyli zabezpieczenie tkanki nowotworowej w odpowiednich warunkach, niezbędne do wykonania nowoczesnej diagnostyki genomowej.

2. DIAGNOSTYKA CAŁOGENOMOWA, która obejmuje wszystkie obecnie dostępne testy i pozwala w pełni zidentyfikować genetyczną przyczynę rozwoju nowotworu oraz pozwala spersonalizować leczenie.

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która wspólnie z szefami działów i przy wsparciu zarządu podejmie się opracowania strategii i budowy zespołu Commercial, angażującego działania sprzedażowe, marketingowe i operacyjne, mające na celu wdrożenie diagnostyki całogenomowej do szpitali i jej dostęp dla każdego pacjenta z chorobą nowotworową.

DOŁĄCZ DO NAS!

Idealny/a Kandydat/Kandydatka na stanowisko Head of Commercial to osoba z szeroką wiedzą i z doświadczeniem w zakresie sprzedaży i budowania biznesu, która pracowała w intensywnie rozwijających się organizacjach; jest nastawiona na pracę u podstaw i chce rozwijać się wraz z organizacją, która ma w planach rozbudowę struktur i międzynarodową ekspansję. 

Jak się u nas pracuje? 👉 klik

Czym się zajmujemy? 👉 klik 

Jakie zadania mamy dla Ciebie:
 
 
 Co zapewniamy:
 
 
Czego oczekujemy:
 

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Rocket Jobs 🙂

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).