return to list

🤓 Konsultant Medyczny - onkologia

6 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 MNM Diagnostics | Uniwersytetu Poznańskiego 2, Poznań

🖥 https://mnm.bio/pl/

#onkologia, #konsultant, #sales

Wiemy, że informacja o tym w jaki sposób skutecznie walczyć z nowotworem Pacjenta, jest ukryta w jego genomie.

Tworzymy najnowocześniejsze technologie do diagnostyki genetycznej, aby każdy Pacjent miał jak największą szansę na wygranie walki z chorobą.

Dobro Pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
Medycyna spersonalizowana nie jest już tylko mglistą ideą i pieśnią przyszłości. Rewolucja zaczęła się już teraz, a my chcemy być jej częścią!

 Usługi jakie oferujemy to:

1.     PRZECHOWYWANIE TKANEK (BioBankowanie)
– czyli zabezpieczenie tkanki nowotworowej w odpowiednich warunkach, niezbędne do wykonania nowoczesnej diagnostyki genomowej.

2.     DIAGNOSTYKA CAŁOGENOMOWA, która obejmuje wszystkie obecnie dostępne testy i pozwala w pełni zidentyfikować genetyczną przyczynę rozwoju nowotworu oraz pozwala spersonalizować leczenie.

Szukamy osób do działu Sprzedaży, które staną się realnymi partnerami w kreowaniu strategii rozwoju i wspólnie z szefami działów i przy wsparciu zarządu będą wspomagać budowanie młodej, dynamicznie rosnącej i niezależnej firmy.

Jakie zadania mamy dla Ciebie:

Co zapewniamy:

Dołącz do nas!

Idealnym Kandydatem/Kandydatką jest osoba, która posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie pracy ze środowiskiem medycznym, jest samodzielna i nastawiona na pracę u podstaw oraz chce rozwijać się wraz z organizacją, która ma w planach rozbudowę struktur i międzynarodową ekspansję.

Jeśli sądzisz, że masz:

A oprócz tego chcesz pomagać ludziom i tworzyć wyjątkowe miejsce pracy – zaaplikuj!