return to list

🤓 Junior PR Specialist

Undisclosed salary

🌍 Moliera 2 | Krucza 16/22, Warszawa

🖥 https://www.moliera2.com/praca

#Reklama, #Marketing, #PR

JUNIOR PR SPECIALIST POSZUKIWANY!

Jeżeli świat marek luksusowych nie jest Ci obcy, swoją karierę wiążesz z branżą mody, idealnie czujesz obecne trendy w świecie PR i Marketingu to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Dołącz do nas już teraz!

GŁÓWNE ZADANIA:

OCZEKUJEMY:

OFERUJEMY:

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, CV prosimy wysyłać na adres e-mail poniżej.

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000797819, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.