return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Moment.pl | Cieszyńska 90, Bielsko-Biała

🖥 https://www.moment.pl/

#socialmedia, #marketing, #moment

Chcesz pracować w branży beauty? Mamy coś dla Ciebie!

Moment.pl to platforma oraz aplikacja mobilna, która służy do rezerwacji wizyt u fryzjera, kosmetyczki, dietetyka, w SPA i wszędzie tam, gdzie chodzimy, aby się zrelaksować i po prostu… poczuć się pięknie! Marketingowy #TeamMoment to zespół młodych, zdolnych i ambitnych osób, które pracują nad tym, aby rozszerzać świadomość marki, zwiększać liczbę salonów dostępnych w Moment, a także ilość rezerwacji. Tworzymy angażujące treści w social media, materiały drukowane dla salonów, nagrywamy video. Robimy wszystko, aby marka Moment rosła w siłę.

Pomożesz nam w tym? 

Szukamy kogoś na dłużej, nie na… moment. Jeśli więc chcesz tworzyć z nami projekt, przy którym rozwiniesz się, wykorzystasz swoje umiejętności, ale i zrealizujesz własne, kreatywne pomysły - zgłoś się do nas! 

To przyda Ci się w pracy u nas:


Jeśli masz w życiu pozytywną energię, Twoja głowa jest pełna pomysłów, a dodatkowo masz wiedzę, jak te pomysły wykorzystać w marketingu - koniecznie musisz się do nas zgłosić.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?


Jeśli nie posiadasz którejś z powyższych umiejętności - nie martw się. Nie przekreślają Twojego zgłoszenia. Będzie jednak fajnie, jeśli rozszerzysz swoją wiedzę w tych tematach. 

Co oferujemy: