return to list

🤓 Junior Account Executive

3 500 - 4 800 PLN brutto

🌍 Monday - agencja komunikacji | Górskiego 9, Warszawa

🖥 http://www.mondaypr.pl

#pr, #marketing, #komunikacja

Monday - agencja komunikacji Sp. z o.o. Sp.k.

Do działu Corporate Communication szukamy osoby, która dobrze się czuje w tematyce biznesu i nowych technologii – śledzi trendy i jest na bieżąco z branżowymi nowinkami. Jej głównym zadaniem będzie realizacja projektów komunikacyjnych dla czołowych klientów z tych obszarów.

Jeśli widzisz rozwiązania, a nie problemy, lubisz i potrafisz ciekawie pisać, znasz branżowy rynek mediów, influencerów, kręcą Cię działania marketingowe i online marketingowe i chcesz w praktyce przekonać się co oznacza komunikacja zintegrowana, to właśnie Ciebie szukamy!

Znajomość zasad, jakie rządzą światem mediów społecznościowych, a także poczucie humoru i otwarty umysł, będą dla nas dodatkowymi, bardzo ważnymi atutami.

Junior Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa (teraz pracujemy zdalnie. Ale po lockdownie planujemy przestawić się na pracę w trybie hybrydowym czyli trochę w biurze, trochę zdalnie)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Wymagane dokumenty:

§  CV + klauzula*

W tytule maila prosimy wpisywać "Junior Account Executive".

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday, w szczególności przez Monday - agencja komunikacji Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.