return to list

馃 Specjalista ds. Paid Social Media

5 000 - 7 000 PLN brutto

馃實 Monsoon Sp. z.o.o. | D膮browskiego 77A, Pozna艅

馃枼 https://monsoon.agency/

#marketing, #onlinemarketing, #socialmedia

MONSOON jest agencj膮 specjalizuj膮c膮 si臋 w online marketingu, z siedzib膮 Poznaniu i z oddzia艂em w Berlinie. Nasze portfolio klient贸w, to g艂贸wnie firmy europejskie. Firma powsta艂a w maju 2019 roku i w zwi膮zku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy entuzjastycznej osoby, kt贸ra powi臋kszy nasz zgrany zesp贸艂.

Kogo dok艂adnie szukamy?

Poszukujemy specjalist臋 do zarz膮dzania kampaniami Paid Social, z minimum 2 letnim do艣wiadczeniem na podobnym stanowisku. Wcze艣niejsze do艣wiadczenie agencyjne jest mile widziane. Idealny kandydat to kto艣 kto potrafi my艣le膰 analitycznie, jest kreatywny, zorientowany na dostarczanie rezultat贸w oraz posiadaj膮cy umiej臋tno艣ci komunikowania w艂asnych pomys艂贸w.

Nasze oczekiwania:

Na czym b臋d膮 polega艂y Twoje zadania:

Dlaczego warto do nas do艂膮czy膰 i co oferujemy?

Brzmi interesuj膮co? Aplikuj by do艂膮czy膰 do zespo艂u!