return to list

馃 Specjalista SEM/SEO

Undisclosed salary

馃實 Monsoon Sp. z.o.o. | D膮browskiego 94A, Pozna艅

馃枼 https://monsoon.agency/

#seo, #sem, #pozycjonowanie

Kim jeste艣my?

MONSOON jest agencj膮 marketingow膮, specjalizuj膮c膮 si臋 w online marketingu, z siedzib膮 w Poznaniu i Berlinie. Nasze portfolio klient贸w to g艂贸wnie firmy europejskie (niemieckie, polskie, skandynawskie jak i brytyjskie). Firma powsta艂a w maju 2019 roku i w zwi膮zku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy do艣wiadczonej osoby, kt贸ra powi臋kszy nasz zgrany zesp贸艂 i wesprze nas w dzia艂aniach w temacie optymalizacji p艂atnym reklam w Google.

Kogo szukamy?

Poszukujemy specjalist臋 SEM z minimum 2 - letnim do艣wiadczeniem oraz wiedzy dotycz膮cej optymalizacji i pozycjonowania organicznego. Wcze艣niejsze do艣wiadczenie agencyjne jest mile widziane, jako 偶e oferta zak艂ada wsp贸艂prac臋 z klientami. Idealny kandydat to kto艣 kto potrafi my艣le膰 analitycznie, jest 艣cis艂ym umys艂em, zorientowanym na dostarczanie rezultat贸w oraz posiadaj膮cym umiej臋tno艣ci klarownego komunikowania w艂asnych pomys艂贸w i wsp贸艂pracy w zespole. Oferta przewiduje te偶 prac臋 zdaln膮, dla os贸b spoza Poznania. Je艣li wierzysz, 偶e to oferta dla Ciebie, a nie mieszkasz w Poznaniu - aplikuj!

Nasze oczekiwania to:

Na czym b臋d膮 polega艂y Twoje zadania?

Dlaczego warto do nas do艂膮czy膰 i co oferujemy?