return to list

馃 Starszy Specjalista ds. Social Media

4 000 - 7 000 PLN netto

馃實 MONSOON Sp. z.o.o. | D膮browskiego 77A, Pozna艅

馃枼 https://monsoon.agency/

#socialmedia, #paidsocialmedia, #sm

Kim jeste艣my?

MONSOON jest agencj膮 marketingow膮, specjalizuj膮c膮 si臋 w online marketingu, z siedzib膮 w Poznaniu i Berlinie. Nasze portfolio klient贸w to g艂贸wnie firmy europejskie (niemieckie, szwedzkie jak i brytyjskie). Firma powsta艂a w maju 2019 roku i w zwi膮zku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy do艣wiadczonej osoby, kt贸ra powi臋kszy nasz zgrany zesp贸艂 i wyniesie nasze dzia艂ania w zakresie Social Media na wy偶szy level.

Kogo dok艂adnie szukamy?
Poszukujemy do艣wiadczonego gracza w temacie Paid Social marketingu z minimum 3 letnim do艣wiadczeniem, kt贸ry od pierwszego dnia wyka偶e si臋 du偶a inicjatyw膮 i samodzielno艣ci膮. Idealny kandydat to kto艣 kto potrafi my艣le膰 analitycznie, jest kreatywny, zorientowany na dostarczanie rezultat贸w oraz posiadaj膮cy umiej臋tno艣ci komunikowania w艂asnych pomys艂贸w. Oferta przewiduje te偶 prac臋 zdaln膮, dla os贸b spoza Poznania. Je艣li wierzysz, 偶e to oferta dla Ciebie, a nie mieszkasz w Poznaniu - aplikuj!

Tego oczekujemy:

Na tym b臋d膮 polega艂y Twoje zadania:

Dlaczego warto do nas do艂膮czy膰 i co oferujemy?

Brzmi interesuj膮co? Aplikuj by do艂膮czy膰 do zespo艂u!