return to list

馃 Specjalista ds. Influencer Marketingu

Undisclosed salary

馃實 more communications agency | Katowicka, 4/9, Warszawa

馃枼 https://more-ca.com/

#socialmedia, #influencermarketing

Jeste艣my agencj膮 specjalizuj膮c膮 si臋 w zintegrowanej komunikacji marketingowej firm, instytucji oraz marek. 艁膮czymy 艣wiat PR-u, content marketingu oraz online鈥檜.

Startujemy z NOWYM PROJEKTEM, kt贸rego cz臋艣ci膮 jest SPARK MMA. Szukamy do zespo艂u osoby, kt贸ra ca艂kiem nie藕le orientuje i odnajduje si臋 w 艣wiecie influencer marketingu. Je艣li znasz rynek tw贸rc贸w internetowych, realizowa艂e艣 kampanie z influencerami, kt贸rych efektami ch臋tnie si臋 pochwalisz oraz wiesz jak porusza膰 si臋 w social mediach 鈥 czekamy na Twoj膮 aplikacj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje g艂贸wne zadania?
鈥 tworzenie sieci kontakt贸w 鈥 nawi膮zywanie i budowanie relacji z tw贸rcami internetowymi
鈥 dob贸r influencer贸w do wsp贸艂pracy, prowadzenie negocjacji, koordynacja formalno艣ci, planowanie oraz nadz贸r nad prawid艂ow膮 realizacj膮 i przebiegiem projektu
鈥 monitorowanie, analizowanie efektywno艣ci prowadzonych dzia艂a艅 oraz przygotowywanie raport贸w
鈥 sta艂y kontakt i bezpo艣rednia wsp贸艂praca z Klientem

Jakie mamy oczekiwania?
鈥 co najmniej rok do艣wiadczenia w realizacji dzia艂a艅 z zakresu influencer marketingu
鈥 dobra znajomo艣膰 rynku influencer贸w i medi贸w spo艂eczno艣ciowych (dodatkowy plus za TikToka)
鈥 kreatywno艣膰, zaanga偶owanie i inicjatywa w dzia艂aniu
鈥 umiej臋tno艣膰 budowania relacji i pracy w zespole
鈥 samodzielno艣膰, elastyczno艣膰 i bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy w zamian?
鈥 udzia艂 w projekcie, jakiego jeszcze nie by艂o
鈥 atrakcyjne, samodzielne stanowisko pracy
鈥 prac臋 w bardzo zgranym zespole i partnerskie relacje
鈥 wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiej臋tno艣ci
鈥 mo偶liwo艣膰 podnoszenia kompetencji
鈥 co jeszcze? Dowiesz si臋 na spotkaniu

Uprzejmie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 z wybranymi kandydatami.