return to list

🤓 Kierownik Działu Promocji

Undisclosed salary

🌍 MORELE.NET | Fabryczna 20a, Kraków

🖥 https://www.morele.net

#marketing, #ecommerce, #kampaniepromocyjne

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego  i zaangażowanego pracownika do Departamentu Marketingu na stanowisko:

Kierownik Działu Promocji

Lubisz wyzwania?
Myślisz nieszablonowo?
Twoja głowa jest zawsze pełna pomysłów?
Jeżeli tak, musisz do nas dołączyć!

Współtwórz z nami Grupę Morele - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ?

Jako Kierownik Działu będziesz odpowiedzialny/a za realizację skutecznych, innowacyjnych, pomysłowych kampanii sprzedażowych w internecie.

Będziesz określać grupę docelową i zasięg potrzebny do realizacji celu sprzedażowego i posłużysz się wszystkimi dostępnymi narzędzi e-commerce (np. SEM, content marketing, YT ads). 
To wszystko w ścisłej współpracy z działem sprzedaży oraz naszymi partnerami, z którymi również będziesz negocjować warunki współpracy, organizować eventy branżowe oraz stwarzać nowe możliwości dotarcia do klienta.

We wszystkich działaniach wesprze Cię Twój zespół 10 specjalistów, którym będziesz zarządzał/a oraz przekazywał/a swoją wiedzę. Wasze wspólne działania będą miały wpływ na rozwój i sukces naszych sklepów.


JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:


Szukamy pasjonata/ki, który/a poprze swoją wiedzę przeprowadzonymi projektami. Chcemy poznać Ciebie oraz Twoje dotychczasowe sukcesy w obszarze marketingu internetowego.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ: