return to list

🤓 SEO Specialist

3 500 - 5 000 PLN netto

🌍 MTA Digital | Kochanowskiego 4/8, Poznań

🖥 https://mta.digital/pl/

#Poznań, #SEO

Jako MTA Group jesteśmy nietypową agencją – stworzoną przez specjalistów, dla specjalistów – współpracujemy z klientami świadomymi, znającymi wartość i znaczenie narzędzi digital. Krótko mówiąc – jesteśmy marketingowymi, mocno technicznymi geekami. 
 
CEL: Naszym celem jest tworzyć organizację do której chce się rano wstawać i z radością przychodzić do biura. Współdziałając z klientem jesteśmy jego wewnętrznym zespołem marketingowym, a nie tylko wykonawcą, realizując nie tylko kampanie PPC czy SEO, ale doradzając we wszystkich możliwych obszarach digitalu. Stawiamy przy tym na szczerą i otwartą komunikację, bez tajemnic czy ukrytych celów. 🎯
 
Obecnie poszukujemy Specjalisty/ki SEO do jednego z naszych zespołów, jakim jest anchor.team! Jest to zespół ekspertów SEO o wysokich standardach komunikacji, który jest skupiony na efektach swojej pracy!
Zatem…
Kawa na ławę. ☕
 
Kogo potrzebujemy? 
SPECJALISTY/KI SEO (do zespołu anchor.team)
Lokalizacja: Poznań – Jeżyce
 
📌Czego oczekujemy:

 
📌A jeżeli dodatkowo:


To świetnie!
 
📌W zamian, możemy Tobie zaoferować:
 
 
A o tym co myślą o nas nasi klienci, możesz przeczytać na Clutch, lub sprawdzić jak nas widzi The Manifest.
 
Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTA Digital sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Polityka prywatności dotycząca procesu rekrutacji.