return to list

🤓 Staż w Digital Marketingu (3 tygodnie)

1 000 - 1 000 PLN brutto

🌍 MTA Digital | Grudzieniec 102b, Poznań

🖥 https://mta.digital/pl/

#junior, #marketing, #staż

Cześć! Interesujesz się Digital Marketingiem? Super! 

Chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił w tej branży, ale wszędzie potrzeba doświadczenia zawodowego, którego nie miałeś/miałaś okazji dotychczas zdobyć?

Dla nas to żaden problem - przedstawiamy Ci projekt Akademia MTA Group, podczas którego chętnie zaszczepimy Ci potrzebną dawkę wiedzy. 

Uwaga! Zarażamy też pasją działania, więc jak wskoczysz do tej branży, to możesz już z niej nie wyskoczyć :) 

Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o Twoich zainteresowaniach, jednak zanim to nastąpi, pozwól, że sami krótko się przedstawimy 👇

Jako MTA Digital jesteśmy agencją marketingową, jednak nietypową, bo turkusową i stworzoną przez specjalistów - dla specjalistów. Jako Google Partner Premier współpracujemy z klientami świadomymi, znającymi wartość i znaczenie narzędzi Digital. Krótko mówiąc – jesteśmy marketingowymi i technicznymi geekami. W skład MTA Group wchodzą zespoły różnego typu - obsługujemy klientów kompleksowo. Mamy m.in. silny zespół analityczny, zaawansowany zespół SEO, Google i Facebook Ads, kilku developerów czy grafików. Oferujemy również szkolenia, bo chcemy dzielić się wiedzą :) 

Działamy dla dużych klientów zagranicznych, obsługując dla nich od kilku do kilkunastu rynków Europy oraz Ameryki. Bardzo chętnie angażujemy się też w działania dla polskich interesantów z ogromnym potencjałem. 

Koniecznie zajrzyj też na naszego Clutch’a :) 

❓ Czym jest Akademia MTA Group?

Nasz zespół prężnie się rozwija i otwarcie brnie ku zmianom na lepsze. Obecnie w jego szeregach znajduje się około 45 członków z głowami pełnymi pomysłów i wielkimi planami :) Potrzebujemy jednak wsparcia na pokładzie i chętnie wzbogacimy nasz zespół o zaangażowane, żądne rozwoju osoby, które idealnie do nas pasują. W tym celu stworzyliśmy inicjatywę o nazwie Akademia MTA Group 👨‍🎓 👩‍🎓

👉 Więc jeżeli: 


To możesz scrollować dalej, ale możesz też zostawić swoją aplikację i przekuć zainteresowania i teorię w praktykę :) 

👉 Powody, dla których warto wziąć udział w naszym szkoleniu: 


👉 FAQ Akademia MTA Group:


Gdzie pracujemy? Poznań, przy ulicy Grudzieniec 102b.

👉 Jak dołączyć do szkolenia? 

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a wypełnij formularz: https://bit.ly/3auTJaD i podrzuć w nim swoje CV - na pewno się odezwiemy :)
 
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
 
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTA Digital sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” 
 
Dzięki i do usłyszenia! :)