return to list

🤓 Junior SEM Specialist

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 MullenLowe MediaHub | Domaniewska, Warszawa

🖥 http://mullenlowemediahub.pl/

#analytics, #google, #SEM

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior SEM Specialist

Chcielibyśmy aby osoba na tym stanowisku posiadała:

 1. Odwzajemnione uwielbienie do Excela i całego pakietu MS Office
 2. Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM i zarządzaniu kontem Google Ads
 3. Dobrą znajomość języka angielskiego
 4. Znajomość Google Analytics
 5. Znajomość Google Ads Editor i Google Tag Manager będzie dodatkowym atutem.

Jakie są obowiązki na tym stanowisku?

 1. Realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii SEM, YOUTUBE, GDN
 2. Planowanie i wycena kampanii

Co oferujemy?

 1. Rozwój umiejętności, szkolenia nie tylko z obszarów bezpośrednio powiązanych z obowiązkami
 2. Umowę o pracę
 3. Ubezpieczenie
 4. Opiekę medyczną
 5. Kartę Multisport
 6. Pracę przy ciekawych projektach
 7. Pracę w dogodnym komunikacyjnie miejscu - ul. Domaniewska 39

 Jeżeli uważasz, że warto nam zaufać, pozwól abyśmy mieli szansę zaufać Tobie - wypełnij krótki formularz https://forms.gle/adED8LHbyqcepixZ6