return to list

🤓 Social Media Specialist

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 MyBasic | Stare Babice, Pocztowa 2, Warszawa

🖥 https://mybasic.pl

#facebook, #instagram, #socialmedia

MyBasic to nie jest marka odzieżowa jak każda inna. Naszą przygodę na rynku polskim rozpoczęliśmy już prawie 4 lata temu. Od tego czasu krok po kroku zdobywamy serca naszych klientów. To oni są motorem rozwoju marki. Na pierwszym miejscu stawiamy na najlepsze certyfikowane i bezpieczne materiały dla dzieci już od pierwszych dni życia. Dzięki prostym i jednolitym krojom ubrań mali klienci czują się na co dzień wygodnie i swobodnie. To z MyBasic poznają świat, uczą się nowych sprawności, przeżywają nieznane przygody. Ubrania MyBasic charakteryzuje minimalizm i prostota, bardzo praktyczna w szafie każdego malucha. Wszystkie pasujące do siebie kolory i fasony dają możliwość budowania kompleksowej szafy kapsułowej, a wszystko po to, by ułatwić rodzicom kompletowanie szafy dla swojego dziecka. Ubrania od początku do końca tworzone są w Polsce, a dzięki osiąganej jakości jedno jest pewne – mniej znaczy więcej!

Jesteś fanką / fanem slow fashion? Interesujesz się modą i branżą dziecięcą? Wiesz jak dotrzeć do świadomości klientów i sama / sam wspierasz nasze wartości? 

W MyBasic prężnie powiększamy nasz zespół. Kto wie, może teraz szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich głównych zadań jako Social Media Specialist należało będzie tworzenie contentu, harmonogramu publikacji, współpraca z influencerami oraz regularne postowanie na naszych kanałach społecznościowych w języku polskim, a w przyszłości także angielskim.

Chcesz się rozwijać, wykorzystywać swoje atuty w pracy zawodowej, wziąć aktywny udział w rozwoju polskiej marki odzieżowej?
Zgłoś się do naszej rekrutacji. Poszukujemy kandydatów, którzy z powodzeniem prowadzą własne konto w Social Media’ch lub prowadzili je dla innych firm.

Masz doświadczenie, a jednocześnie chcesz je powiększać w szybko rozwijającym się środowisku biznesowym? Zgłoś się do nas!

Wymagania:


Obowiązki:

   
Oferujemy:


Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj i prześlij do nas swoją aplikację. Na kolejnym etapie chętnie opowiemy Ci więcej o firmie i stojącymi przed Tobą wyzwaniami!