return to list

🤓 Digital Content Specialist Video & Photo

Undisclosed salary

🌍 NAOKO | Romanowska55B, Łódź

🖥 http://naoko-store.pl

#socialmedia, #video

Digital content specialist (video & photo)
Aleksandrów Łódzki

Marka odzieżowa NAOKO poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. treści wideo i foto, na potrzeby promocji w social mediach.

Uwielbiasz całe dnie spędzać kręcąc filmy i robiąc zdjęcia? Potrafisz montować krótkie filmy promocyjne? A Instagram to miejsca gdzie czujesz się jak ryba w wodzie? Właśnie kogoś takiego szukamy!

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Oferujemy:

W związku z zamiarem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych w okresie przeprowadzania rekrutacji na ww. stanowisko, prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nohate Poland w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego ".

Aplikacje nieopatrzone ww. klauzulą nie będą przez nas rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.