return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedazy Internetowej

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 NAOKO | Romanowska 55E, Łódź

🖥 http://naoko-store.pl

#socialmedia, #b2b, #sem

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, nasza oferta jest skierowana do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania.
Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży internetowej.

OPIS STANOWISKA:

§  rozwój sprzedaży detalicznej na polskich i zagranicznych platformach sprzedaży internetowej
§  dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej
§  analizowanie działań konkurencji
§  i analiza nowych trendów występujących w obszarze e-commerce
§  praca z systemem Baselinker / Shopify

WYMAGANIA:

§  doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu internetowego kanału sprzedaży,
§  praktyczna wiedza na temat e-commerce i marketingu internetowego,
§  praktyczna znajomość platform sprzedażowych oraz zarządzania ofertami i aukcjami
§  swoboda nawiązywania i rozwijania kontaktów w środowisku międzynarodowym (ważne w przypadku dalszego rozwoju sprzedaży na platformach zagranicznych)
§  orientacja na wyniki i realizację celów sprzedażowych
§  umiejętność znajdywania i wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie, zwłaszcza w zakresie sprzedaży i analizy trendów oraz konkurencji

To Cię może przekonać:

W związku z zamiarem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych w okresie przeprowadzania rekrutacji na ww. stanowisko, prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nohate Poland w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego ".

Aplikacje nieopatrzone ww. klauzulą nie będą przez nas rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.