return to list

🤓 Performance Marketing Specialist

4 200 - 8 000 PLN brutto

🌍 Neemblee | Spaces, Marszałkowska 126/134, Warszawa

🖥 https://neemblee.com

#FacebookAds, #PerformanceMarketing, #PaidSocial

Szukamy osoby sympatycznej, zabawnej, nie musi mieć wielu zainteresowań, ale może je mieć. Ważne, żeby mówiła w sposób, którego słucha się przyjemnie, miała spojrzenie bystre, śmiech niski bądź wysoki.

Cenimy poglądy i wyobrażenia, rzutkość w działaniu, pragmatyzm w sądach. Najfajniej, jakby opisywana osoba była znacznie inteligentniejsza od nas no i oczywiście znacznie bardziej kompetentna.

Poza wymienionymi - doświadczenie w Facebook Ads / Google Ads. Trzeba naprawdę lubić tabelki (te przestawne też), klikanie, optymalizowanie i analizowanie. Planujemy zwojować świat, więc fajnie jakby opisana osoba była najlepsza. Jeśli (owa osoba) zna praktyczne wyzwania związane z konfiguracją złożonych kampanii dla ecommerce albo aplikacji mobilnych - jesteśmy w domu. 

To wszystko w Warszawie, w bardzo nowoczesnym biurze, z którego nic nie zasłania widoku Pałacu Kultury i w środowisku bardzo dynamicznym.

Jeśli czytając to ogłoszenie myślisz sobie, że w sumie zajebiście ogarniasz te adsy i trochę Ci się już nudzi, tam gdzie się obecnie nudzisz, to wejdź na naszą stronę i wypełnij prosty formularz

Z pytaniami też możesz pisać.