return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 NeoProfessionals Sp. z o.o. | Grzybowska 43, Warszawa

🖥 http://www.neoprofessionals.com/language/pl/

#Przedstawiciel, #Handlowy

UWAGA DANE ZAWARTE W OGŁOSZENIU ODNOSZĄ SIĘ DO AGENCJI REKRUTACYJNEJ NIE SĄ TO DANE POTENCJALNEGO PRACODAWCY, OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PROSZĘ O KONTAKT W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁÓW

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży - IT Gaming i eSport Hardware

Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie szukamy ambitnego i dynamicznego Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu, który będzie odpowiedzialny za przedstawianie produktów, pozyskiwanie partnerów oraz realizowanie wyznaczonych celów w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy adam.przychodni@neoprofessionals.com

Twoje codzienne obowiązki będą polegać na:

§  Pozyskiwaniu nowych partnerów jak i utrzymywanie z nimi relacji

§  Realizacji wyznaczonych celów

§  Budowaniu relacji z partnerami

§  Tworzeniu zadowalających rozwiązań dla partnerów

§  Zapewnianiu satysfakcji partnerów i konsumentów

§  Projektowaniu i przeprowadzanie planów sprzedażowych

Wymagania:

§  Posiadanie 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży

§  Dobra znajomość pakietu Office czy LibreOffice

§  Biznesowy poziom angielskiego

§  Zainteresowanie technologiami komputerowymi i grami będzie sporym atutem

Oferujemy:

§  Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na podstawie i bonusach

§  Służbowy laptop do gier oraz mysz

§  Wygodne środowisko pracy

§  Biuro na Mokotowie z dobrym połączeniem z komunikacją miejską

§  Zróżnicowany zakres pracy

§  Rozwój w międzynarodowym zespole

§  Pracę na pełen etat