return to list

🤓 Brand Manager

Undisclosed salary

🌍 Nessi Sportswear | Sobieskiego 16, Kęty

🖥 https://www.nessi-sport.com/en

#brandmanager, #marketing

Na mieście mówią o Tobie Poskramiacz Terminów, a może Królowa Kreatywności? Chcesz codziennie tworzyć coś wyjątkowego, zgrabnie poruszasz się w cyfrowym świecie i lubisz ludzi. Praca pod presją czasu to dla Ciebie pestka, nie boisz się zmian, a po nocach śnią Ci się nowe wyzwania – wszystko się zgadza, a do tego masz na to papiery? Dobrze trafiłaś/eś. Jesteśmy pasjonatami sportu, smakoszami życia, wulkanami energii i pomysłowości. Wspólnie tworzymy markę innowacyjnej i kompletnie szalonej odzieży – idealnej dla aktywnych, podróżników, turystów i na co dzień. Budujemy ją na szczerości, zaufaniu i pracy zespołowej. Dołączysz do Nessi Team?

Twoje zadania:

Nasze oczekiwania:

Co oferujemy?

Napisz do nas, prześlij CV poniżej. Jest jeszcze coś – zaskocz nas. Lubimy kolor, nieszablonowe myślenie, bywamy troszkę odklejeni :) Jeśli nie lubisz płynąć z prądem, całkiem możliwe, że się dogadamy!