return to list

🤓 Business Development Manager (branża IT)

8 000 - 11 000 PLN netto

🌍 Net PC sp. z o.o. | Gradowa 11, Gdańsk

🖥 https://www.npc.pl/

#sales, #marketing, #sprzedażUsługIT

Net PC to IT Software House. Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji webowych i mobilnych, integrujemy nasze oprogramowanie z innymi systemami. Lubimy duże architektury oraz skomplikowane tematy biznesowe i technologiczne. Pomagamy klientom biznesowym, instytucjonalnym, rządowym.

Business Development Manager

BDM_IT/12/2020
Miejsce pracy: Gdańsk

Szukamy osoby, która wesprze nas w budowaniu relacji handlowych z największymi firmami i instytucjami w Polsce.

Twoje zadania:
•       nadzór nad całym procesem sprzedaży
•       pozyskiwanie nowych klientów, zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych
•       wybudowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu
•       kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
•       udział w tworzeniu materiałów marketingowych i reklamowych
•       bieżący monitoring oraz analiza rynku

Oczekujemy:
•       doświadczenia w sprzedaży usług i rozwiązań IT
•       doświadczenia w wyszukiwaniu nowych klientów i współtworzeniu strategii sprzedaży
•       doświadczenia w pracy z dokumentacją handlową i biegłości  w posługiwaniu się narzędziami (pakiet Office)
•       umiejętności utrzymywania długofalowych relacji z klientami
•       umiejętności analizowania informacji i formułowania trafnych wniosków
•       wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
•       dobrej znajomości języka angielskiego
•       prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
•       możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
•       uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
•       możliwość podejmowania ambitnych zadań
•       stabilne zatrudnienie
•       dofinansowanie karty Multisport i prywatną opiekę medyczną
•       miejsce parkingowe
•       niebanalne położenie biura - Góra Gradowa
•       partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy