return to list

🤓 E-commerce Success Specialist

Undisclosed salary

🌍 Nethansa Sp. z o.o. | Armii Krajowej 116/19, Sopot

🖥 http://www.nethansa.com

#ecommerce, #Amazon, #obsługaklienta

E-COMMERCE SUCCESS SPECIALIST

Miejsce pracy: Sopot z możliwością częściowej pracy zdalnej

Nethansa to największa firma w Polsce certyfikowana przez Amazon, zajmująca się kompleksowym wsparciem firm w skutecznej sprzedaży na platformach typu marketplace.
 Jako jedyni w kraju, łączymy profesjonalne prowadzenie kont na Amazon z systemem automatyzującym sprzedaż – Clipperon.

System Clipperon to w 100% autorskie rozwiązanie, tworzone z myślą o firmach handlowych w całej Europie. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie i automatyzacja procesów sprzedażowo-logistycznych na platformach marketplace, np. na Amazon.

Z związku z dynamicznym rozwojem obecnie do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej i ambitnej osoby na stanowisko e-Commerce Success Specialist.