return to list

馃 Specjalista ds. Marketingu Aplikacji

5 500 - 9 500 PLN brutto

馃實 Netigen Kluzowicz | Dobrego Pasterza 19a/U3, Krak贸w

馃枼 http://www.netigen.eu

#marketing, #socialmedia, #mobileapps

Netigen tworzy aplikacje mobilne, strony internetowe i systemy zarz膮dzania (CMS). Nasze produkty s膮 dost臋pne na platformach: Google Play, App Store, Huawei App Gallery i Samsung Galaxy Apps. Wyprodukowali艣my kilkaset aplikacji mobilnych: muzycznych, gier, narz臋dzi oraz aplikacji u偶ytkowych.

Oferujemy sta艂膮 prac臋 na stanowisku Specjalista ds. marketingu aplikacji mobilnych.
Miejsce pracy: Krak贸w

Wymagania:

Mile widziane:

Zadania:

Oferujemy:

Prosimy o przesy艂anie CV wraz z linkami do prowadzonych przez siebie profili w mediach spo艂eczno艣ciowych.

Prosimy o do艂膮czenie klauzuli:

鈥瀂godnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z p贸藕n. zm.) informujemy, i偶 administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Pani膮/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz, w razie wyra偶enia zgody, tak偶e na potrzeby przysz艂ych proces贸w rekrutacyjnych, jest Netigen Kluzowicz sp贸艂ka jawna., z siedzib膮 w Krakowie, adres: ul. Dobrego Pasterza 19a/U3, 31-416 Krak贸w. Dane osobowe mog膮 zosta膰 udost臋pnione wy艂膮cznie podmiotom upowa偶nionym na podstawie przepis贸w prawa. Posiada Pani/Pan prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania i usuni臋cia.